Ласкаво просимо до MAN TopUsed

Ласкаво просимо до MAN TopUsed, міжнародний ринок автомобілів з пробігом MAN Truck & Bus AG.

Ми продаємо комерційні автомобілі з пробігом високої якості, покриваючи всі марки та моделі (вантажівки та автобуси) в більше ніж 30 країнах, у 36 центрах MAN TopUsed. Пошук відповідного вантажного автомобіля або автобуса з пробігом, є дуже легким завдяки нашій унікальній системі пошуку. А висока якість наших транспортних засобів гарантує їх тривалу експлуатацію.

До вибраного Вами автомобіля, ми з радістю запропонуєм різноманітні, вигідні для Вас варіанти, відповідно до Ваших індивідуальних потреб, наприклад, гарантійні талони для автомобілів з пробігом, що діють на території ЄС, індивідуальні рішення щодо кредитування, контракти на технічне обслуговування, а також додаткове оснащення для автомобілів. Наші експерти MAN TopUsed у центрах MAN TopUsed, з радістю дадуть відповіді на усі ваші питання.

Ви можете знайти більше інформації про центри TopUsed тут.

Усі автомобілі, що ми пропонуємо, проходять справедливу інспекцію, ми знаємо кожну їхню деталь, тому Ви отримаєте найвищу якість з найкращою ціною. Ми також знаємо, що Вам треба, ми знаємо сферу Вашої діяльності, а також Ваші індивідуальні вимоги. Ми з радістю знайдемо для Вас оптимальне рішення.

Ви можете дізнатися більше про послуги, які пропонує MAN TopUsed у розділі MAN TopUsed Послуги.